3224 Oljemålning
Jarneryd, Penslar, signerad. Olja på pannå, 45x55
Såld: 100 kr
Såldes den 10 december 2018 -
3226 Oljemålning
Jarneryd, träd, signerad. Olja på pannå, 50x61
Såld: 600 kr
Såldes den 3 december 2018
Föremål som liknar oljemålning Jarneryd
- Träfflista
- alla
- Visa alla